Značka EagleTac

EagleTac je Americká společnost a je jedním z předních výrobců prvotřídních taktických svítilen, které jsou převážně využívány profesionálně, například v bezpečnostních složkách, záchranných týmech a také v armádních jednotkách.

Společnost EagleTac vyrábí svítilny nejrůznějších velikostí, výkonů a využívající různé zdroje napájení. Nabídka tohoto výrobce obsahuje svítilny od těch nejmenších na jeden akumulátor, jako je P10C, přes standardní taktické dvoubateriové, jako například T20C2, až po nejvýkonnější vojenské, například M2C4. Jako zdroje napájení jsou využívány široce dostupné tužkové baterie (AA) nebo například běžné lithiové články CR123. LED svítilny jsou rozhodně daleko praktičtější, než klasické žárovkové svítilny, při použití menších a lehčích bateriových článků vyprodukují daleko více světla, a přesto mají větší výdrž.

Všechy LED svítilny od společnosti EagleTac využívají nejmodernější technologie, jako je elektronicky řízená regulace výkonu zajišťující konstantní svítivost svítilny i při postupném vybíjení baterie, a vysoce efektivní víceúrovňovou regulaci výkonu svícení.

EagleTac tak patří mezi přední výrobce LED svítilen na světě.